Продукція > KYOCERA AVX > KAF55CR71H106KV
KAF55CR71H106KV
KAF55CR71H106KV KYOCERA AVX
AutoMLCCKAF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10uF X7R 2220 10 % AEC-Q200 FLEXITERM
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Manufacturer series: KAF, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Capacitor application: automobile electronics, Capacitors features: flexible terminations.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAF55CR71H106KV KAF55CR71H106KV Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Manufacturer series: KAF
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C