KAL25FB13K0
KAL25FB13K0 SEI Stackpole
SEI_KAL.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Wirewound Resistors - Chassis Mount 13kOhms 25W 20ppm Screw Aluminum
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук