KAL25JB22K0
KAL25JB22K0 SEI Stackpole
SEI_KAL.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Wirewound Resistors - Chassis Mount 22kOhms 25W 20ppm Screw Aluminum
Написати відгук