KAL25JB2R00
KAL25JB2R00 SEI Stackpole
SEI_KAL.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Wirewound Resistors - Chassis Mount 2Ohms 25W 50ppm Screw Aluminum
Написати відгук