KAL25JB5K10
KAL25JB5K10 SEI Stackpole
SEI_KAL.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Wirewound Resistors - Chassis Mount 5.1kOhms 25W 20ppm Screw Aluminum
Написати відгук