Продукція > KYOCERA AVX > KAM05AR71C102KH
KAM05AR71C102KH
KAM05AR71C102KH KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 180mm
Manufacturer series: KAM
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Dielectric: X7R
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1nF
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 16V
Tolerance: ±10%
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Type of capacitor: ceramic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 180mm, Manufacturer series: KAM, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X7R, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1nF, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 16V, Tolerance: ±10%, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Type of capacitor: ceramic.