Продукція > KYOCERA AVX > KAM05AR71E102KH
KAM05AR71E102KH KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1000pF X7R 0402 10% AEC-Q200
на замовлення 39525 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 180mm, Manufacturer series: KAM, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X7R, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1nF, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 25V, Tolerance: ±10%, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Type of capacitor: ceramic.
Інші пропозиції KAM05AR71E102KH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM05AR71E102KH KAM05AR71E102KH Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 180mm
Manufacturer series: KAM
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Dielectric: X7R
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1nF
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 25V
Tolerance: ±10%