Продукція > KYOCERA AVX > KAM05AR71E472MH
KAM05AR71E472MH KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 4700 pF.