Продукція > KYOCERA AVX > KAM15ACG1H101KM
KAM15ACG1H101KM KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0603 1 0% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 50V; C0G (NP0); ±10%; SMD; 0603, Manufacturer series: KAM, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 0.1nF, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±10%, Case - inch: 0603, Operating voltage: 50V, Case - mm: 1608, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD.
Інші пропозиції KAM15ACG1H101KM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15ACG1H101KM KAM15ACG1H101KM Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 50V; C0G (NP0); ±10%; SMD; 0603
Manufacturer series: KAM
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.1nF
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±10%
Case - inch: 0603
Operating voltage: 50V