Продукція > KYOCERA AVX > KAM15ACG1H180JM
KAM15ACG1H180JM KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM-3216307.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18pF C0G 0603 5% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 18pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 18pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KAM, Roll diameter max.: 330mm.
Інші пропозиції KAM15ACG1H180JM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15ACG1H180JM KAM15ACG1H180JM Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 18pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 18pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAM
Roll diameter max.: 330mm