Продукція > KYOCERA AVX > KAM15ACG1H6R8CT
KAM15ACG1H6R8CT
KAM15ACG1H6R8CT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 68pF C0G 0603 Tol=0.25pF AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 6.8pF; 50V; C0G (NP0); ±0.25pF; SMD; 0603, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 6.8pF, Operating voltage: 50V, Capacitance tolerance: ±0.25pF, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: C0G (NP0), Roll diameter max.: 180mm, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: KAM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15ACG1H6R8CT KAM15ACG1H6R8CT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 6.8pF; 50V; C0G (NP0); ±0.25pF; SMD; 0603
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 6.8pF
Operating voltage: 50V
Capacitance tolerance: ±0.25pF
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: C0G (NP0)
Roll diameter max.: 180mm