Продукція > KYOCERA AVX > KAM15ACG1H820JM
KAM15ACG1H820JM
KAM15ACG1H820JM KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 82pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 82pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Capacitor application: automobile electronics
Conform to the norm: AEC-Q200
Roll diameter max.: 330mm
Manufacturer series: KAM
Kind of capacitor: MLCC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 82pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 82pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Operating temperature: -55...125°C, Capacitor application: automobile electronics, Conform to the norm: AEC-Q200, Roll diameter max.: 330mm, Manufacturer series: KAM, Kind of capacitor: MLCC.