Продукція > KYOCERA AVX > KAM15AR72A103KM
KAM15AR72A103KM
KAM15AR72A103KM KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 10 000pF X7R 06 03 10% AEC-Q200
на замовлення 50136 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 330mm, Manufacturer series: KAM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM15AR72A103KM Виробник : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 88
KAM15AR72A103KM KAM15AR72A103KM Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 330mm