Продукція > KYOCERA AVX > KAM21BCG2A102JT
KAM21BCG2A102JT
KAM21BCG2A102JT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF C0G 0805 5% AEC-Q200
на замовлення 11285 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 100V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0805; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 1nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KAM, Roll diameter max.: 180mm, Conform to the norm: AEC-Q200, Capacitor application: automobile electronics, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM21BCG2A102JT KAM21BCG2A102JT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 100V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAM
Roll diameter max.: 180mm