Продукція > KYOCERA AVX > KAM21BCG2A270KT
KAM21BCG2A270KT
KAM21BCG2A270KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 27pF; 100V; C0G (NP0); ±10%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 27pF
Operating voltage: 100V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: KAM
Roll diameter max.: 180mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 27pF; 100V; C0G (NP0); ±10%; SMD; 0805, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 27pF, Operating voltage: 100V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: KAM, Roll diameter max.: 180mm.