Продукція > KYOCERA AVX > KAM21BR71H153KT
KAM21BR71H153KT
KAM21BR71H153KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM-3216307.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .015uF X7R 0805 10% AEC-Q200
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 15nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Manufacturer series: KAM, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM21BR71H153KT KAM21BR71H153KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 15nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: KAM
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C