Продукція > KYOCERA AVX > KAM21BR71H271KT
KAM21BR71H271KT
KAM21BR71H271KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 270pF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 270pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: KAM
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 270pF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 270pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: KAM.