Продукція > KYOCERA AVX > KAM21BR71H563KT
KAM21BR71H563KT
KAM21BR71H563KT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .056uF X7R 0805 10% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 56nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 56nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: KAM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAM21BR71H563KT KAM21BR71H563KT Виробник : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 56nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 56nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm