KAP-14AY-120
KAP-14AY-120 TE Connectivity / P&B
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays 3PDT 5A 120VAC 2.25KOhm SCKT RELAY
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 17.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 1200VA.
Інші пропозиції KAP-14AY-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAP-14AY-120 KAP-14AY-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 17.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC