KAP-5AG-120
KAP-5AG-120 TE Connectivity / AMP
tyco_electronics_tyels230569_1-1743852.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
General Purpose Relays SPDT 10A 120VAC 2.25K Ohm SCKT Relay
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KAP-5AG-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAP-5AG-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V