Продукція > KYOCERA AVX > KAS15AR71H102KT
KAS15AR71H102KT
KAS15AR71H102KT KYOCERA AVX
KAS-3223598.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AUTO MB CMAP - FN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: KAS, Dielectric: X7R, Capacitance: 1nF, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 50V, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Type of capacitor: ceramic, Mounting: SMD, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAS15AR71H102KT KAS15AR71H102KT Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KAS
Dielectric: X7R
Capacitance: 1nF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V