Продукція > KYOCERA AVX > KAS21KR71E104KL
KAS21KR71E104KL KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0805
Capacitance: 0.1µF
Mounting: SMD
Operating voltage: 25V
Tolerance: ±10%
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: KAS
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0805, Capacitance: 0.1µF, Mounting: SMD, Operating voltage: 25V, Tolerance: ±10%, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: KAS, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X7R.