KB2300EW
KB2300EW Kingbright
KB2300EW.pdf
Виробник: Kingbright
Description: LED LGT BAR 8.89X3.81MM RED
Packaging: Tube
Current: 30mA
Color: Red
Voltage Rating: 2V
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 19mcd
Configuration: Bar - Single, SIP
Lens Type: Diffused, White
Wavelength - Peak: 627nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 8.89mm x 3.81mm
на замовлення 1550 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LGT BAR 8.89X3.81MM RED, Packaging: Tube, Current: 30mA, Color: Red, Voltage Rating: 2V, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 19mcd, Configuration: Bar - Single, SIP, Lens Type: Diffused, White, Wavelength - Peak: 627nm, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 8.89mm x 3.81mm.