Продукція > KOINO > KBL16M-L3CY1
KBL16M-L3CY1
KBL16M-L3CY1 KOINO
12_16mm_Switches.pdf
Виробник: KOINO
Description: 16mm PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NO/NC
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -15°C ~ 60°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Yellow
Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Yellow
Voltage Rating - AC: 250 VA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16mm PUSH BUTTON, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -15°C ~ 60°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Yellow, Illumination Voltage (Nominal): 24 VDC, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Yellow, Voltage Rating - AC: 250 VA.