KBS-23DA-4A KYOCERA AVX
KBS_Series_Piezo_Ceramic_Elements.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BUZZER ELEMENT STD 10.5KHZ 15MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Type: Standard
Capacitance @ Frequency: 12000pF @ 1kHz
Termination: None
Part Status: Obsolete
Impedance: 600 Ohms
Frequency: 4 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 10.5KHZ 15MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Type: Standard, Capacitance @ Frequency: 12000pF @ 1kHz, Termination: None, Part Status: Obsolete, Impedance: 600 Ohms, Frequency: 4 kHz.