KBS-27DA-5A KYOCERA AVX
KBS_Series_Piezo_Ceramic_Elements.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BUZZER ELEMENT STD 6.6KHZ 20MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm)
Type: Standard
Capacitance @ Frequency: 20000pF @ 1kHz
Termination: None
Part Status: Obsolete
Impedance: 200 Ohms
Frequency: 4.6 kHz
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 6.6KHZ 20MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm), Type: Standard, Capacitance @ Frequency: 20000pF @ 1kHz, Termination: None, Part Status: Obsolete, Impedance: 200 Ohms, Frequency: 4.6 kHz.