Продукція > KYOCERA AVX > KBS-27DA-5C-105
KBS-27DA-5C-105
KBS-27DA-5C-105 KYOCERA AVX
KBS-27DA-5C-105_.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.9KHZ 35MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 20000pF @ 1kHz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Obsolete
Impedance: 200 Ohms
Frequency: 4.6 kHz
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.9KHZ 35MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 20000pF @ 1kHz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Obsolete, Impedance: 200 Ohms, Frequency: 4.6 kHz.