KBS-27DA-5G KYOCERA AVX
KBS_Series_2005.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BUZZER ELEMENT STD 2KHZ 41MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm)
Type: Feedback
Capacitance @ Frequency: 20000pF @ 1kHz
Termination: None
Part Status: Obsolete
Impedance: 200 Ohms
Frequency: 4.6 kHz
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 2KHZ 41MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.063" Dia (27.00mm), Type: Feedback, Capacitance @ Frequency: 20000pF @ 1kHz, Termination: None, Part Status: Obsolete, Impedance: 200 Ohms, Frequency: 4.6 kHz.