KBS-35DA-3FCS KYOCERA AVX
KBS_Series_Piezo_Ceramic_Elements.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.9KHZ 35MM
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 1kHz
Termination: None
Impedance: 350 Ohms
Frequency: 2.9 kHz
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.9KHZ 35MM, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 1kHz, Termination: None, Impedance: 350 Ohms, Frequency: 2.9 kHz.