Продукція > E-SWITCH > KC15B10.001NLS
KC15B10.001NLS E-Switch
KC.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 350mA (AC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 5
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 10.00mm
Actuator Type: Round (6mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP5T
Contact Material: Copper Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Depth Behind Panel: 20.70mm
Voltage Rating - AC: 125 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 350mA (AC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 5, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 10.00mm, Actuator Type: Round (6mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP5T, Contact Material: Copper Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Depth Behind Panel: 20.70mm, Voltage Rating - AC: 125 V.