Продукція > E-SWITCH > KC17A10.001NPF
KC17A10.001NPF
KC17A10.001NPF E-Switch
KC.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH ROTARY 7POS 350MA 125V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 350mA (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 7
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 10.00mm
Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP7T
Contact Material: Copper Alloy
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Depth Behind Panel: 14.20mm
Voltage Rating - AC: 125 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 7POS 350MA 125V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 350mA (AC), Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 7, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 10.00mm, Actuator Type: Flatted (6.35mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP7T, Contact Material: Copper Alloy, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Depth Behind Panel: 14.20mm, Voltage Rating - AC: 125 V.