Продукція > KYOCERA AVX > KC2016Z8.00000C16X00
KC2016Z8.00000C16X00
KC2016Z8.00000C16X00 KYOCERA AVX
Z_Series_X_Type.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: OSCILLATOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 8 MHz
Написати відгук
Description: OSCILLATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 8 MHz, Base Resonator: Crystal.