Продукція > KYOCERA AVX > KC2016Z80.0000C1JXNH
KC2016Z80.0000C1JXNH
KC2016Z80.0000C1JXNH KYOCERA AVX
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 14.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 80 MHz
Написати відгук
Description: OSCILLATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 14.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 80 MHz, Base Resonator: Crystal.