KC3225A48.0000C3GEXS KYOCERA AVX Components
kc3225a_c3_2020_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук