Продукція > MURATA ELECTRONICS > KC355TD72E155MH01K
KC355TD72E155MH01K
KC355TD72E155MH01K Murata Electronics
KC355_E-1699785.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1.5uF; 250V; X7T; ±20%; SMD; 2220; 330mm, Mounting: SMD, Dielectric: X7T, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1.5µF, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 250V, Tolerance: ±20%, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: KC3, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC355TD72E155MH01K Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1.5uF; 250V; X7T; ±20%; SMD; 2220; 330mm
Mounting: SMD
Dielectric: X7T
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1.5µF
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 250V
Tolerance: ±20%