Продукція > KYOCERA AVX > KC5032Z16.0000C1UX00
KC5032Z16.0000C1UX00
KC5032Z16.0000C1UX00 KYOCERA AVX
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 7.3mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 16 MHz
Написати відгук
Description: OSCILLATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 7.3mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 16 MHz, Base Resonator: Crystal.