Продукція > KYOCERA AVX > KC7050K13.5600C10E00
KC7050K13.5600C10E00
KC7050K13.5600C10E00 KYOCERA AVX
cry_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 13.5600MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 3.5mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 13.56 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 13.5600MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 3.5mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 13.56 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KC7050K13.5600C10E00 KC7050K13.5600C10E00 Виробник : Kyocera AVX cry_e.pdf Standard Clock Oscillators 13.5600MHZ Clock OSC IL CMOS