Продукція > KYOCERA AVX > KC7050T200.000P20E00
KC7050T200.000P20E00
KC7050T200.000P20E00 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Standby (Power Down)
Type: SO (SAW)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 90mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Standby (Power Down), Type: SO (SAW), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 90mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal.