Продукція > KYOCERA AVX > KC7050Z7.37280C19X00
KC7050Z7.37280C19X00
KC7050Z7.37280C19X00 KYOCERA AVX
clock_z_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: OSCILLATOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 7.3728 MHz
Написати відгук
Description: OSCILLATOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 7.3728 MHz, Base Resonator: Crystal.