KCM100100/5cj PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Multilayer cermic capacitor; capacitance: 100pF; voltage: 100V; dielectric: COG; 5%; r=5.08mm; mounting: THT   Multilayer cermic capacitor; 100pF KCM100100/5cj
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer cermic capacitor; capacitance: 100pF; voltage: 100V; dielectric: COG; 5%; r=5.08mm; mounting: THT   Multilayer cermic capacitor; 100pF KCM100100/5cj, кількість в упаковці: 500 шт.