Продукція > MURATA ELECTRONICS > KCM55L7U2J393JDL1L
KCM55L7U2J393JDL1L
KCM55L7U2J393JDL1L Murata Electronics
KCM_U2J_630_1kV_E-1876222.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220(5750M) U2J 630Vdc 39000pF +/-5%
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук