KCQ60A06
KCQ60A06 Kyocera AVX
KCQ60A06_file-3165583.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Schottky Diodes & Rectifiers 60V 60A TO-247
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 60A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 60A, Supplier Device Package: TO-247, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 mA @ 60 V.
Інші пропозиції KCQ60A06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KCQ60A06 KCQ60A06 Виробник : KYOCERA AVX KCQ60A06-file.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 60A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 60A
Supplier Device Package: TO-247
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 mA @ 60 V