Продукція > SUNON FANS > KD2405PHS2.GN.C1500
KD2405PHS2.GN.C1500 Sunon Fans
Виробник: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15.4MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min)
Width: 15.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB(A)
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Power (Watts): 1.3 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X15.4MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min), Width: 15.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB(A), Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa), Power (Watts): 1.3 W.
Інші пропозиції KD2405PHS2.GN.C1500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KD2405PHS2.GN.C1500 KD2405PHS2.GN.C1500 Виробник : Sunon sunonap.sunon_html_d_pkg.open_file?input_file_name=7264646F63322F36323038302F28443035303434323130472D3031292D302E706466 DC Fans DC Fan, 50x15mm, 24VDC, 13CFM, 1.3W, 29dBA, 4700RPM, 0.17inch H2O, Sleeve Bearing, MagLev Motor