Продукція > SCHURTER > KE10.2100.151
KE10.2100.151
KE10.2100.151 Schurter
typ_KE.pdf
Виробник: Schurter
AC Power Entry Modules CASING 2-P FUSING
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Features: Voltage Selector, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm), Approval Agency: cURus, ENEC, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Voltage Selector
Filter Type: Unfiltered - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Approval Agency: cURus, ENEC
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included)
Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC