KE10.6100.105
KE10.6100.105 SCHURTER Inc.
typ_KE.pdf
Виробник: SCHURTER Inc.
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Bulk
Features: Voltage Selector
Filter Type: Unfiltered - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.059" (1.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included)
Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Features: Voltage Selector, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm), Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.059" (1.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Інші пропозиції KE10.6100.105
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KE10.6100.105 KE10.6100.105 Виробник : Schurter typ_KE-1275865.pdf AC Power Entry Modules KE POW ENTRY MOD 10A