Продукція > SCHURTER > KE10.6100.151
KE10.6100.151
KE10.6100.151 Schurter
typ_KE.pdf
Виробник: Schurter
AC Power Entry Modules IEC Applince Inlet C14, Screw in mounting, 2-pole, *Fuse Drawer not Included*
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Features: Voltage Selector, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm), Approval Agency: cURus, ENEC, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Approval Agency: cURus, ENEC
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC