Продукція > SCHURTER > KE10.6200.107
KE10.6200.107
KE10.6200.107 Schurter
typ_KE-1275865.pdf
Виробник: Schurter
AC Power Entry Modules KD POWER ENTRY MODUL 10A
на замовлення 14 шт:
термін постачання 221-230 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14, Features: Voltage Selector, Packaging: Bulk, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Number of Positions: 3, Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Fuse Holder, Drawer: Drawer Sold Separate, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Інші пропозиції KE10.6200.107
Number of Positions: 3
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 52.50mm
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC