Продукція > KINGSTATE > KEEG1538WB-100LB
KEEG1538WB-100LB
KEEG1538WB-100LB KINGSTATE
1653468.pdf
Виробник: KINGSTATE
Description: KINGSTATE - KEEG1538WB-100LB - Mikrofon, Elektret-Kondensatormikrofon, omnidirektional, 20Hz bis 20kHz, 2V DC bis 10V DC, -42dB
tariffCode: 85181000
Empfindlichkeit (dB): -42dB
rohsCompliant: YES
Wandlerfunktion: Mikrofon
Drain-Strom, max.: 500µA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzgang, min.: 20Hz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Richtcharakteristik: Omnidirektional
Versorgungsspannung, min.: 2VDC
Ausgangsimpedanz: 2.2kohm
euEccn: NLR
Frequenzgang, max.: 20kHz
Impedanz: 2.2kohm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 10VDC
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1720 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KINGSTATE - KEEG1538WB-100LB - Mikrofon, Elektret-Kondensatormikrofon, omnidirektional, 20Hz bis 20kHz, 2V DC bis 10V DC, -42dB, tariffCode: 85181000, Empfindlichkeit (dB): -42dB, rohsCompliant: YES, Wandlerfunktion: Mikrofon, Drain-Strom, max.: 500µA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzgang, min.: 20Hz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Richtcharakteristik: Omnidirektional, Versorgungsspannung, min.: 2VDC, Ausgangsimpedanz: 2.2kohm, euEccn: NLR, Frequenzgang, max.: 20kHz, Impedanz: 2.2kohm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 10VDC, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).