KEMVENT80
KEMVENT80 KEMTRON - TE CONNECTIVITY
3971871.pdf
Виробник: KEMTRON - TE CONNECTIVITY
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT80 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 84.5mm L x 84.5mm B x 10mm T
tariffCode: 59039099
euEccn: NLR
Produktlänge: 84.5mm
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 84.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Produkttiefe: 10mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT80 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 84.5mm L x 84.5mm B x 10mm T, tariffCode: 59039099, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 84.5mm, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 84.5mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, Produkttiefe: 10mm, Grundbestandteil: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol), usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Інші пропозиції KEMVENT80
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Kemvent80 Kemvent80 Виробник : TE Connectivity / Kemtron EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 80mm
товару немає в наявності
Kemvent80 Kemvent80 Виробник : TE Connectivity / Raychem ENG_DS_emi_vent_panels_E.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 80mm