KEMVENT92
KEMVENT92 KEMTRON - TE CONNECTIVITY
3971871.pdf
Виробник: KEMTRON - TE CONNECTIVITY
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT92 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 97mm L x 97mm B x 10mm T
tariffCode: 39269097
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Breite: 97mm
rohsCompliant: YES
Dämpfung: -
Länge: 97mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Tiefe: 10mm
Grundbestandteil: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol)
usEccn: EAR99
Produktpalette: TUK SGACK902S Keystone Coupler
SVHC: Boric acid (14-Jun-2023)
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: KEMTRON - TE CONNECTIVITY - KEMVENT92 - EMI-Abschirmdichtung, ABS, 97mm L x 97mm B x 10mm T, tariffCode: 39269097, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Breite: 97mm, rohsCompliant: YES, Dämpfung: -, Länge: 97mm, euEccn: NLR, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, rohsPhthalatesCompliant: YES, Tiefe: 10mm, Grundbestandteil: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol), usEccn: EAR99, Produktpalette: TUK SGACK902S Keystone Coupler, SVHC: Boric acid (14-Jun-2023).
Інші пропозиції KEMVENT92
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Kemvent92 Kemvent92 Виробник : TE Connectivity / Kemtron EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 92mm
товару немає в наявності
Kemvent92 Kemvent92 Виробник : TE Connectivity / Raychem EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMI Fan Vent 92mm